KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11488160
nr 1148 8160
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Etsning, Gudmar Olovson (f. 1936), Sverige. Modell, signerad och numrerad 22/50, motivet: 23x17
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:53:31
100 kr
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson